Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3098878
12431
465
Antique
Manipulus. cca 19. sz. közepe, magyar, textil, applikált aranyszínű fémfonal, hiánnyal, sérüléssel, h: 200 cm 2761132
12432
465
Antique
Cca. 1930 The Balkan Sobraine, Smoking Mixture, England, London dohány tartó fém doboz, kopásokkal, d: 10,5 cm 3116071
12433
465
Antique
cca 19. sz., Krisztus fej, festett porcelán miniatúra, keretben. 4x3 cm, kerettel 7,5x7 cm. 3109984
12434
465
4400
Antique
Antik ezüstözött késbak szett, 6 db, h: 10 cm 3131829
12435
465
Antique
cca 1911, Villamos / metró bronz tábla, "A perronok mindegyikén 7 utas számára van hely" felirattal, 12x20 cm 3134901
12436
465
Antique
Levélbontó. Ezüstözött antik, fém, 18 cm 3133910
12437
465
Antique
4 db antik ezüstözött tárgy: cukorfogó, cigarettatartó, öngyújtó, színházi jelvény. 3133908
12438
465
Antique
Christofle art deco ezüstözött fogpiszkálótartó. Gömb lábakon hengertest alakú, jelzett, kopással, h: 9,5 cm 3134683
12439
465
Antique
Amulett szobor. cca XV.-XVIII. sz., Wat Ratchaburana templom, Ajutthaja, ma Thaiföld. Bronz, m: 5,5 cm 3134690
12440
465
Antique
Japán netsuke. Nyúl figura. Pácolt faragott puszpángfa, felfűzéshez szükséges lyukpárral, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 3134355
12441
465
Antique
Kétfejű sast ábrázoló dísztál. Szerb, cca 19. sz. második fele, bronz, ráapplikált akasztóval, d: 11 cm 3051001
12442
465
3200
Antique
Antik szivarvágó gyöngyház borítással, 13 cm / Vintage cigar cutter Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft