Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 219

12431.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12432.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12433.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Antik ezüstözött késbak szett, 6 db, h: 10 cm
12434.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

cca 1911, Villamos / metró bronz tábla, "A perronok mindegyikén 7 utas számára van hely" felirattal, 12x20 cm
12435.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Levélbontó. Ezüstözött antik, fém, 18 cm
12436.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

4 db antik ezüstözött tárgy: cukorfogó, cigarettatartó, öngyújtó, színházi jelvény.
12437.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Christofle art deco ezüstözött fogpiszkálótartó. Gömb lábakon hengertest alakú, jelzett, kopással, h: 9,5 cm
12438.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Amulett szobor. cca XV.-XVIII. sz., Wat Ratchaburana templom, Ajutthaja, ma Thaiföld. Bronz, m: 5,5 cm
12439.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Japán netsuke. Nyúl figura. Pácolt faragott puszpángfa, felfűzéshez szükséges lyukpárral, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
12440.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Kétfejű sast ábrázoló dísztál. Szerb, cca 19. sz. második fele, bronz, ráapplikált akasztóval, d: 11 cm
12441.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Antik szivarvágó gyöngyház borítással, 13 cm / Vintage cigar cutter
12442.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft