Budapest, alagút a Várhegy alatt, három eltérő időben készült felvétel, a korábbiakon a siklópálya is jól kivehető, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 10x15 cm
cca 1900 Budapest, a mai Kossuth téren álló Igazságügyi Palota kívül és belül, 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, a színes kép chromotípia nyomán készült, 15x21 cm
Budapest főváros vegyészének jelentése a Fővárosi Vizművek által 1890-ben szolgáltatott vizekről. Bp., 1891, Pesti Könyvnyomda Rt., 63+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kissé hiányos gerinccel, egy-két sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!
cca 1965 Budapest, Moszkva tér, közepén a virágokból komponált vöröscsillag, a forgalomban nyitott peronos villamosok, Kotnyek Antal fotóriporter hagyatékából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm