Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 215

Aranyos Béla: Pesti tengerészek. Útikalandok 14. Bp., 1958., Táncsics. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19086.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Magyar neve? Határokon túli magyar helységnév-szótár. Összeáll. és a bevezetést írta: Sebők László. Bp., 1990, Arany Lapok. A borítót Maurer Dóra tervezte. Kiadói papírkötés.
19087.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A világhírű Adelsbergi Barlang. Adelsberg, 1914. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19088.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19089.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

50. Emlékezés a veszprémi Batsányi János Népi Kollégium megalakulásának félévszázados jubileumára. Összeáll.: Dr. Tata Zoltán. DEDIKÁLT! Veszprém, 1998, Veszprémi Népi Kollégisták Batsányi János Baráti Társasága. Kiadói papírkötés.
19090.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Barbara Olszanska - Tadeusz Olszanski: Budapest. München, 2004, Dorling Kindersley. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19091.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19092.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19093.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rezsny Aurél - Medriczky Andor: Az utca rendje. Bp., 1939, (Nádor-ny.), VI+496 p. Kiadói aranyozott és ezüstözött, dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült borítóval, helyenként foltos.
19094.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év a Gran-Chacoban. Bp., Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19095.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, egy kihajtható tábla szakadt, könyvtest sérült, borítón folt.
19096.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Solymosi László - Mikóczi Alajos: Nagybajom története. Gyergyai Albert előszavával. Kaposvár, 1979, Nagybajom Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói aranyozott nyl-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
19097.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft