Festmények és grafikák Tételek száma: 695
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3052152
10569
464
17000
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán lévő üveg sérült, 50×70 cm 3054171
10570
464
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm 2962416
10571
464
Sztopka Anna (1950-): Hegyvidék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 43,5x68 cm 3024230
10572
464
Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm 3065725
10573
464
50000
Szinte Gábor (1928-2012): Kora tavasz. Olaj, farost. 60x80 cm 2750045
10574
464
22000
Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: "Aláírások emlékére, Szász Bandi". 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication 3062294
10575
464
26000
Szada Béla, működött a XX: sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Fakeretben. 80x60 cm. 3062878
10576
464
Szentpály Zoltán (?-?): Csendélet. Olaj, váson, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 32,5×39 cm 3041122
10577
464
Szűcs Tímea (1991-): Erő. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 17x13 cm 3041120
10578
464
Szűcs Tímea (1991-): Telihold. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 33x25 cm 3047684
10579
464
40000
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): 2 db tanulmányrajz aktokkal, alakokkal, lóval egy lapon, 1973. Tus, papír. Mindkettő jelzett. Lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel, kissé foltos. (2x) 50x70 cm 3047162
10580
464
Szirmainé Bayer Erzsébet (1922-2005): Csendélet, 1988. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 60x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft