Festmények és grafikák Tételek száma: 695
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3106303
10375
464
36000
Lipták Pál (1922-2007): Ólomüveg égtáj. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, 81,5×61,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben. 3047386
10376
464
Lampért András (1911-1971): Budapesti részlet, 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos 28×39 cm 3127426
10377
464
Lunczer Anikó (1942-): Bogáncs. Színes linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, számozott (42/100). 35,5×15,5 cm 3127163
10378
464
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Tárgyak (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/10). 41x59 cm 3127166
10379
464
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Kapcsolatok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/10). 40x57 cm 3129860
10380
464
Láng Rudolf (1904-1991): Ne fussatok a nő után (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 25x29,5 cm 2968216
10381
464
32000
Lux Antal (1935-): Hullámos horizont, 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 35x33 cm. 3110718
10382
464
Lossonczy Tamás (1904-2009). Alak. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm 3103390
10383
464
15000
Lossonczy Tamás (1904-2009). ... nincs pardon. Nyomat, papír. Jelzett. 29,5x21 cm 2985834
10384
464
30000
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm 2872001
10385
464
46000
Mártonfi Benke Márta (1958-): Virágzó kert (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2849112
10386
464
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: Férfi akt. Ceruza, vöröskréta, papír, lap széle sérült, hajtásnyomokkal, 47x31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft