Festmények és grafikák Tételek száma: 695
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3127981
10629
464
15000
Amerigo Tot (1909-1985): Női aktok, 1983. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. d: 30 cm 3129393
10630
464
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Egy nő a műteremben, No. I., 1966-67. Fametszet, papír, jelzett, 29x21 cm. Feltekerve. Lap széle kissé foltos és apró szakadásokkal. 3126499
10631
464
Tipary Dezső (1887-1967): Élet az utcán, 1912. Rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. Lap széle foltos. 29,5x39,5 cm 3124353
10632
464
15000
Amerigo Tot (1909-1985): Női aktok, 1983. Szitanyomat, papír. Jelzett. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben. d: 30 cm 3104874
10633
464
38000
Takács Klára (1947-): Kompozíció, 1989. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben. 72x72,5 cm 3102694
10634
464
Török Ernő (-): Jégkrém (reklám terv?), 1982. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán, 19x27 cm 2717038
10635
464
Tasnádi József (1960-): Joseph Roulette, 1999. Nyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×82 cm 3127587
10636
464
Ujváry Lajos (1925-2006): Hévíz, Pénzügyőr üdülő. Toll, papír, jelzett. 15×17,5 cm 3127579
10637
464
3400
Ujváry Lajos (1925-2006): Arckép. Akvarell, papír, jelzett. 18,5×15 cm 3080918
10638
464
Ujj Martin (1900-1988): Színes ház (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, hátoldalán román nyelvű kiállítási raglappal. 16,5×24,5 cm 2971894
10639
464
Urbán Gábor (1946-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm 2860744
10640
464
Ujváry Lajos (1925-2006): Bartók Béla portréja. Toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 32,5x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft