Festmények és grafikák

Tételek száma: 695

Amerigo Tot (1909-1985): Női aktok, 1983. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. d: 30 cm
10629.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Egy nő a műteremben, No. I., 1966-67. Fametszet, papír, jelzett, 29x21 cm. Feltekerve. Lap széle kissé foltos és apró szakadásokkal.
10630.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Tipary Dezső (1887-1967): Élet az utcán, 1912. Rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. Lap széle foltos. 29,5x39,5 cm
10631.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Amerigo Tot (1909-1985): Női aktok, 1983. Szitanyomat, papír. Jelzett. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben. d: 30 cm
10632.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Takács Klára (1947-): Kompozíció, 1989. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben. 72x72,5 cm
10633.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Török Ernő (-): Jégkrém (reklám terv?), 1982. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán, 19x27 cm
10634.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

10635.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ujváry Lajos (1925-2006): Hévíz, Pénzügyőr üdülő. Toll, papír, jelzett. 15×17,5 cm
10636.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

10637.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ujj Martin (1900-1988): Színes ház (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, hátoldalán román nyelvű kiállítási raglappal. 16,5×24,5 cm
10638.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

10639.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10640.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft