Festmények és grafikák

Tételek száma: 695

Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán lévő üveg sérült, 50×70 cm
10569.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
10570.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Sztopka Anna (1950-): Hegyvidék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 43,5x68 cm
10571.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
10572.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szinte Gábor (1928-2012): Kora tavasz. Olaj, farost. 60x80 cm
10573.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10574.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10575.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10576.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10577.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szűcs Tímea (1991-): Telihold. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 33x25 cm
10578.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10579.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

10580.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft