Festmények és grafikák

Tételek száma: 695

Lipták Pál (1922-2007): Ólomüveg égtáj. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, 81,5×61,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben.
10375.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

10376.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Lunczer Anikó (1942-): Bogáncs. Színes linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, számozott (42/100). 35,5×15,5 cm
10377.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Tárgyak (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/10). 41x59 cm
10378.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Kapcsolatok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/10). 40x57 cm
10379.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Láng Rudolf (1904-1991): Ne fussatok a nő után (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 25x29,5 cm
10380.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10381.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Lossonczy Tamás (1904-2009). Alak. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm
10382.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Lossonczy Tamás (1904-2009). ... nincs pardon. Nyomat, papír. Jelzett. 29,5x21 cm
10383.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10384.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10385.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

10386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft