Nyomtatványok Tételek száma: 476
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3077154
18089
461
Printed Materials
1938 Meghívó a Pécsi Női- és Fiú Felső Kereskedelmi Iskolát Végzettek Szövetségei által rendezett műsoros táncestélyre, kissé foltos, 3 sztl. lev. Pekár Mihály (1871-1942) orvos, fiziológus, egyetemi tanár hagyatékából. 3081398
18090
461
Printed Materials
1939 Magyar kártyafestők adatai 8p kis nyomtatvány, hajtva 3090623
18091
461
Printed Materials
Die Kunst in Deutschen Reich 1939-40 3-4 évf. 9. szám. néhány lap foltos, folió 3076335
18092
461
Printed Materials
1939 Pécs, A Pannonia című folyóirat V. évfolyamának számai bekötve, Halasy-Nagy József szerkesztésében Korabeli félvászon kötésben 3091938
18093
461
Printed Materials
1939-1943 Kalocsai Kollégium. A Kalocsai Jézustársasági Szt. István Gimnázium lapja, 2 db szórványszám: 1939 március, 55. sz. és. 1943. április, 58. sz. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítókkal. 3095293
18094
461
Printed Materials
1939-1942 Gyorsírással kapcsolatos újságok, össz. 29 db: Gyorsírástudomány XX. évf. 1-9. számai; A Magyar Gyorsíró Szemle gyakorló melléklapja vegyes számai (egy szám hiányos); Az Írás XXXI. évf. 6. száma. Vegyes állapotban. 3099108
18095
461
Printed Materials
1940 A Pesti Lloyd-Nyomda élő naptára, zsebnaptár, használt, viseltes állapotban 3094336
18096
461
Printed Materials
1940 Chmura fotóárjegyzék képekkel, rádió, fényképezőgép, filmvetítő, távcső, stb. ismertetésekkel, 32p 3098641
18097
461
Printed Materials
1914 A Magyar Iparművészet 4. száma Nagy Sándor szecessziós címlapjával 3098970
18098
461
Printed Materials
1932 Árpád-házi Szent Erzsébet kalendárium, tulajdonosi bejegyzéssel, amúgy kitöltetlen 2970303
18099
461
Printed Materials
cca 1940-50 Jelzés nélkül, ismeretlen divattervező (Radó Zsuzsa?): Női ruhatervek. Nyomat, akvarell, papír. 29x15 cm 3071980
18100
461
Printed Materials
cc 1940 Logiz de la lune rousse varietéműsőr képes műsorfüzete, benne sok reklámmal 20 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft