Könyvek: Vegyes érdekességek, utazás, művészet Tételek száma: 197
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3092559
21272
461
Books: mixed rarities, travelling, art
Nosztalgia, család szerelem. Híres magyar költők válogatott versei. Összeáll.: Xu Quiang. Peking, 2009, Culture and Art Publishing House. Kínai nyelven. ISBN 978-7-5039-3673-9. Kiadói papírkötés, foltos. 3098342
21273
461
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. I. / 2. . Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts 565-1100p.. Kiadói kartonált papírkötésben, gerinc vignettával. 3092102
21274
461
2 db sport témájú minikönyv: Világbajnokaink. Összeáll.: Kahlich Endre. + Kozák Mihály: Vívóvilágbajnokság '75. Bp., 1974-1975, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés. 3092084
21275
461
Hajrá Fradi! (Minikönyv). Szerk.: Kozák Mihály. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. 3092100
21276
461
Ady Endre: Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. (Minikönyv). Összeáll.: Szily Ernő. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (866./1200) példány. 3092104
21277
461
4 db minikönyv: Október fényei; Rózsa Ferenc és a Szabad Nép; Törvény az ifjúságról; Madrid határán. Vegyes állapotban. Számozott példányok. 3092098
21278
461
Ady Endre: Ki látott engem? Versek. (Minikönyv). Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. által 1914-ben kiadott könyv hasonmása, minikönyv formátumban. 3092088
21279
461
Galambos Tibor: Emberek a világűrben. (Minikönyv). Bp., 1975, Kossuth - Táncsics - Magyar-Szovjet Baráti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés. 3092093
21280
461
A magyar városok címerei. (Minikönyv). Összeáll.: Castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. 3098274
21282
461
A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta Róna Tas András. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Péterné munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1958, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. 3091730
21283
461
József Attila: Lángos csillag. Versek és egy elbeszélés gyermekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel. + Áprily Lajos: Fegyvertelen vadász. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1984.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 3098835
21284
461
Fésüs Éva: Minibocs. Bátki László rajzaival. Bp., 1989, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft