Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 507

Krassó György: Maradj velünk! - - írásai. A kötetet összeáll. és a jegyzeteket írta: Hafner Mónika és Zsille Zoltán. (Bp., 1982), MagánZárka. Szamizdat. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, volt könyvtári példány.
20705.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15

Gyócsi László: Angyalok hozták az álmot. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Vörös Ferenc illusztrációival. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ferenczi Krisztina: Narancsbőr. Az Orbán-vagyonok nyomában. H.n., 2014, Tény Kft. Kiadói papírkötés.
20707.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

P. Horváth László: Pünkösdi király. Hat dráma. (DEDIKÁLT). Bp., 1973, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, P. Horváth László (1930-2020) által DEDIKÁLT példány.
20708.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kutasi Kovács Lajos: Holtvágány. A szerző által aláírt! München, 1959, Amerikai Magyar Kiadó. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, néhány sérült lappal, volt könyvtári példány.
20709.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ádász Sándor: Egy-ség. A Világegyetem felépítése és működése. Magyar tanmese. DEDIKÁLT! Szeged, 2016, ÉLET KINCSE. Kiadói papírkötés.
20710.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szász Lula: Életem. Bp., 2007, Médiamix. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20711.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kosaras István - Fenyvesi-Konyajeva Elizaveta: Lekszicseszkij minimum ruszkogo jazika. 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
20712.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kautzsch, Rudolf: Die Neue Buchkunst Studien im In- und Ausland. Weimar, 1902, Gesellschaft der Bibliophilen. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kopott, kopottas állapotban.
20713.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szántó István: Gyurcsány szabadon. - - interjúkötete. Bp., 2013, Ab Ovo. Kiadói papírkötés, dedikációval(?) vagy ajándékozási bejegyzéssel.
20714.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Koós Hutás Gergely: Örökség. Regény. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1943, Koós H. G. Lap- és Könyvkiadó, 512 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Marcus Tullius Cicero beszéde Manilius törvényjavaslata mellett a néphöz. Bécs, 1846, Mechitarista atyák betűivel. Papírkötésben, viseltes állapotban.
20716.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft