Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 76

Simon Tamás (szerk.): Magyarország és a világűr. Bp., 2021, MANT-MCC Press. 215 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, első kötéstábla és védőborító jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
20245.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Broesike, Gustav: Anatomischer Atlas des gesammten menschlichen Körpers mit besonderer Berücksichtung der Topographie für Studierende und Aerzte bearbeitet von - - . Band I. Abtheilung I. + Band III. Abtheilung II. [Egybekötve]. Berlin, 1900-1909, Fischer's Medicinische Buchhandlung, IX+(3)+120 p.; 2 sztl. lev.+ 607-684 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Félvászon-kötésben, helyenként kissé koszos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
20246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1895-1896 Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz, 3 db: 1895. augusztus, december (XXXIV., XXXV.), 1896. július (XXXVII-XXXVIII.) Bp., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, az egyik füzet különvált borítóval.
20247.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hammer Dezső: A fertőtlenítés módjai. Fertőtlenítők, ápolók, ápolónők és más érdeklődők részére. Kérdésekben és feleletekben írta Székelyhídi - - Dr. Bp., 1927., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 147+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
20248.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Otto Fischer: Theoretische Grundlagen für eine Mechanik der Lebenden Körper. Matematischen Wissensachften Band XXII. Leizpig-Berlin, 1906, B. G.Teubner. 4 kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20249.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dr. Hortobágyi Tibor (szerk.): Baktériumok - mohák. I kötet. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Színes gombatáblákkal. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
20250.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20251.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dean Hamer - Peter Copeland: Génjeink. Miért fontosabbak, mint hinnénk? Osiris Könyvtár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés.
20252.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Lutter Nándor: Ötszámjegyű sorszámi és szögmértani táblák. Bp., 1878, Franklin. Kiadói egészbőr kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
20253.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Zerinváry Szilárd: A Föld fizikája. Bp., 1956, Művelt Nép. A belső illusztrációk Deim Pál, a színes képtáblák és a borító Berczeller Rezső munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval, korabeli ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.
20254.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Mócsy János: Klinikai diagnosztika. Bp., 1944, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 334 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
20255.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár. Bp., 2005, Tericum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20256.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft