Simon Tamás (szerk.): Magyarország és a világűr. Bp., 2021, MANT-MCC Press. 215 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, első kötéstábla és védőborító jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
Broesike, Gustav: Anatomischer Atlas des gesammten menschlichen Körpers mit besonderer Berücksichtung der Topographie für Studierende und Aerzte bearbeitet von - - . Band I. Abtheilung I. + Band III. Abtheilung II. [Egybekötve]. Berlin, 1900-1909, Fischer's Medicinische Buchhandlung, IX+(3)+120 p.; 2 sztl. lev.+ 607-684 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Félvászon-kötésben, helyenként kissé koszos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
1895-1896 Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz, 3 db: 1895. augusztus, december (XXXIV., XXXV.), 1896. július (XXXVII-XXXVIII.) Bp., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, az egyik füzet különvált borítóval.
Hammer Dezső: A fertőtlenítés módjai. Fertőtlenítők, ápolók, ápolónők és más érdeklődők részére. Kérdésekben és feleletekben írta Székelyhídi - - Dr. Bp., 1927., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 147+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
Otto Fischer: Theoretische Grundlagen für eine Mechanik der Lebenden Körper. Matematischen Wissensachften Band XXII. Leizpig-Berlin, 1906, B. G.Teubner. 4 kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Zerinváry Szilárd: A Föld fizikája. Bp., 1956, Művelt Nép. A belső illusztrációk Deim Pál, a színes képtáblák és a borító Berczeller Rezső munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval, korabeli ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.
Dr. Mócsy János: Klinikai diagnosztika. Bp., 1944, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 334 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.