Porcelán

Tételek száma: 527

Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott külső felülettel, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:12,5 cm
11747.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész mozog. d: 28,5 cm.
11748.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Herendi halon ülő puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm
11750.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
11751.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, belül az alján és az oldalán egy helyen mázhibákkal m: 24 cm
11752.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Herend munkásnő. Fehérmázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm
11753.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Herend eton mintás váza, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 15 cm
11754.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi nagyméretű kerek virágmintás kínáló. Elgravírozott masszába nyomott jelzéssel. Kézzel festett. Hibátlan, d: 37 cm
11755.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11756.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Herendi Viktória mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 17x12 cm
11757.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban, 15×8,5 cm
11758.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi Viktória mintás lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
11759.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft