Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3055827
11747
457
Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott külső felülettel, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:12,5 cm 3062045
11748
457
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész mozog. d: 28,5 cm. 3033693
11750
457
Herendi halon ülő puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm 2968015
11751
457
Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm 3022913
11752
457
4800
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, belül az alján és az oldalán egy helyen mázhibákkal m: 24 cm 3060227
11753
457
Herend munkásnő. Fehérmázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm 3060234
11754
457
Herend eton mintás váza, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 15 cm 2927502
11755
457
Herendi nagyméretű kerek virágmintás kínáló. Elgravírozott masszába nyomott jelzéssel. Kézzel festett. Hibátlan, d: 37 cm 2807447
11756
457
Herendi / Óherendi zöld virágmintás szószos tál aljjal, jelzett, kosz nyomokkal. 25x20,5x9 cm 3055744
11757
457
Herendi Viktória mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 17x12 cm 3055752
11758
457
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban, 15×8,5 cm 3041015
11759
457
Herendi Viktória mintás lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft