Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2779757
11995
457
Szovjet (Pesochnoe) kagyló formájú, irizáló porcelán kínáló tál. Jelzett, kis lepattanással, 25x24x13 cm 2921458
11996
457
Fürstenberg porcelán 6 db tányér. Matricás, jelzett, eredeti díszdobozban d: 10 cm 3020274
11997
457
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm 3037372
11998
457
Rosenthal váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm 3037208
11999
457
Polonne ukrán táncosok tangóharmonikás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x22 cm 2944271
457
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm 3018680
12001
457
Egyszemélyes porcelán és üveg mokkás készlet férfinak. Matricás, jelzett, hibátlan 2779042
12002
457
2 db retro szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm 2988681
12003
457
Séte Cival jelzéssel. Halas porcelán. Kézzel festett, jelzett, alján lepattanással, 12 cm 2989832
12004
457
Qianlong váza, jelzéssel, gésa jelenettel, minimális kopottsággal, m: 26 cm 2925377
12006
457
Szecessziós arany-kék teás készlet hiányos. Kiöntő, cukordoboz, 3 csésze, 3 nem hozzávaló aljjal. Jelzés nélkül, minimális kopással 3025011
12007
457
Schmidt váza. Domború díszítéssel, biszkvit felülettel, jelzett, kis kopással, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft