Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2955533
22024
457
90000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálca, jelzett, 38,5×19 cm, nettó: 601 g 3036168
22025
457
90000
Ezüst(Ag) üvegbetétes dzsemtartó áttört peremmel, jelzett, d: 10 cm, m: 15 cm, nettó: 332 g 2747179
22026
457
80000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 42x22cm nettó: 414g 2764273
22027
457
110000
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2747172
22028
457
80000
Ezüst (Ag) kanna, jelzett, m: 17cm bruttó: 399g 2940292
22029
457
90000
Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm 2988759
22030
457
90000
4 db ezüst (Ag) art deco kávéscsésze és alj. 1937 előtti magyar fémjel, Horváth Henrik mesterjeggyel nettó 526 g hozzá csiszolt üvegbetétek 3018477
22031
457
80000
Szecessziós ezüst (Ag) karaffa. Jelzett, Bécs, XX. sz. eleje. Hibátlan kristály üveggel 28 cm 2955510
22032
457
55000
Ezüst(Ag) art deco kiöntő, jelzett, m: 18,5 cm, bruttó: 380 g 2842560
22033
457
80000
Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57 2747174
22034
457
55000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 15cm nettó: 332g 2747173
22035
457
55000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 15cm nettó: 306g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft