Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3061593
19073
457
Books: Travelling, Local History
Der Obersalzberg im 3. Reich. Brechtesgazden, 1985, Anton Plenk, 87+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 3034517
19074
457
2200
Molnár Kálmán: Békás. (DEDIKÁLT). Békás, 2017, Békás Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 3054748
19075
457
Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2877227
19076
457
Benkő Mihály: Julianus nyomdokain Ázsiában. Fényképezőgépes barangolások Mongóliában. Bp., 2002, Timp, 132 p. Színes képekkel gazdagon illusztrál. Kiadói kartonált papírkötés. 3053993
19077
457
Cs. Tompos Erzsébet- Gink Károly: Grúzia -kincsek,várak,kolostorok. Bp., 1973. Corvina. Kiadói vászonkötésben, volt könyvtári példány. 3060914
19078
457
Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 2003, Officina '96 Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 3002917
19079
457
Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926., Pantheon. Fekete-fehér képtáblákkal. Kihajtható térképpel. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, szétvált kötéssel, sérült gerinccel. 3057377
19080
457
Tetézi Lajos: Izsák város története. Izsáki Hírek Kiskönyvtára 4. Izsák, 2012, Izsák Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban. 2586275
19081
457
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 3034491
19082
457
Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány. 3053867
19083
457
Zalaegerszeg város képeskönyve. Bp., 1978, Zalaegerszeg Város Tanácsa VB. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 3056443
19084
457
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,én., Szent István-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft