Történelmi Magyarország Tételek száma: 2626
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2835064
42795
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Crikvenica, Cirkvenica; Spediteur, Liburnia, Rosenthal, Restaurant / utca, üzlet, szállítmányozó, étterem, Liburnia könyv és papírkereskedés és saját kiadása / street, shop, restaurant 2793772
42796
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1910 Crikvenica, Cirkvenica; Gr. Hotel Miramare (EK) 2988887
42797
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1903 Crikvenica, Cirkvenica; strand / beach. Kunstanstalt Kosmos 138. Art Nouveau, litho (EK) 3059827
42798
457
24000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Dezanovac, Rim. kat. crkva, Obcinski ured Dezanovac, Trgovina Hinko Singera / Római katolikus templom, Községi hivatal, Singer üzlete / Catholic church, municipal office, shop of Singer. Floral (EK) 2835053
42799
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
Dubrovnik, Ragusa; Stradon, Teka Drobac, Giuseppe Pini / utca és üzletek. Divald Károly 1897-1908. / street, shops (Rb) 2793764
42800
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Dubrovnik, Ragusa; kápolna / chapel 3007467
42801
457
3800
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Eszék, Essegg, Osijek; Zeljeznicki dravski most / Bahnbrücke an der Drau / Dráva híd, vasúti híd, vonat. Vasúti Levelezőlapárúsítás 34 sz. -1917 / railway bridge, train (kopottélek / worn edges) 3059853
42802
457
36000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Eszék, Essegg, Osijek; Zupanyska ulica / Comitatsgasse / utca, zsinagóga, piac / street, synagogue, market. Georg Knittel Art Nouveau floral, litho (EK) 3059859
42803
457
36000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1899 (Vorläufer) Eszék, Essegg, Osijek; Zupanijska ulica / Comitatsgasse / utca, zsinagóga, piac / street, synagogue, market. Victor Fritsche Art Nouveau floral, litho 3007496
42804
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Eszék, Essegg, Osijek; Tvrda, Iz Stanivukoviceve ulice / vár, utca, Franjo Fabing üzlete / castle, street view, shop. s: J. Gojkovic 3058614
42805
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
3052610
42806
457
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1914 Fiume, Rijeka; Calle San Bernardino, Farmacia, Pavletic P. / utca, gyógyszertár és üzlet / street, pharmacy and shop (ázott / wet damage) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft