Horvátország Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793764
42800
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
Dubrovnik, Ragusa; kápolna / chapel 3007467
42801
457
3800
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
Eszék, Essegg, Osijek; Zeljeznicki dravski most / Bahnbrücke an der Drau / Dráva híd, vasúti híd, vonat. Vasúti Levelezőlapárúsítás 34 sz. -1917 / railway bridge, train (kopottélek / worn edges) 3059853
42802
457
36000
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Eszék, Essegg, Osijek; Zupanyska ulica / Comitatsgasse / utca, zsinagóga, piac / street, synagogue, market. Georg Knittel Art Nouveau floral, litho (EK) 3059859
42803
457
36000
Croatia
KĂŠpeslapok
T2
1899 (Vorläufer) Eszék, Essegg, Osijek; Zupanijska ulica / Comitatsgasse / utca, zsinagóga, piac / street, synagogue, market. Victor Fritsche Art Nouveau floral, litho 3007496
42804
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
Eszék, Essegg, Osijek; Tvrda, Iz Stanivukoviceve ulice / vár, utca, Franjo Fabing üzlete / castle, street view, shop. s: J. Gojkovic 3058614
42805
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
3052610
42806
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T3
1914 Fiume, Rijeka; Calle San Bernardino, Farmacia, Pavletic P. / utca, gyógyszertár és üzlet / street, pharmacy and shop (ázott / wet damage) 3057775
42807
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 (Vorläufer) Fiume, Rijeka; Corso. litho (EK) 3057927
42808
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
Fiume, Rijeka; Via del Lido. F.A. Schnautz 3057909
42809
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T2/3
1911 Fiume, Rijeka; Palazzo Adria. C. Oberdorfer / palace (EK) 3052206
42810
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T1/2
Fiume, Rijeka; Susak. photo 3052225
42811
457
Croatia
KĂŠpeslapok
T3
1917 Fiume, Rijeka; Molo Adamich (Rb) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft