Horvátország

Tételek száma: 70

Dubrovnik, Ragusa; kápolna / chapel
42800.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eszék, Essegg, Osijek; Zeljeznicki dravski most / Bahnbrücke an der Drau / Dráva híd, vasúti híd, vonat. Vasúti Levelezőlapárúsítás 34 sz. -1917 / railway bridge, train (kopottélek / worn edges)
42801.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1901 Eszék, Essegg, Osijek; Zupanyska ulica / Comitatsgasse / utca, zsinagóga, piac / street, synagogue, market. Georg Knittel Art Nouveau floral, litho (EK)
42802.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1899 (Vorläufer) Eszék, Essegg, Osijek; Zupanijska ulica / Comitatsgasse / utca, zsinagóga, piac / street, synagogue, market. Victor Fritsche Art Nouveau floral, litho
42803.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Eszék, Essegg, Osijek; Tvrda, Iz Stanivukoviceve ulice / vár, utca, Franjo Fabing üzlete / castle, street view, shop. s: J. Gojkovic
42804.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1914 Fiume, Rijeka; (EK)
42805.
Anyagjel T2/3

1914 Fiume, Rijeka; (EK)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1914 Fiume, Rijeka; Calle San Bernardino, Farmacia, Pavletic P. / utca, gyógyszertár és üzlet / street, pharmacy and shop (ázott / wet damage)
42806.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1899 (Vorläufer) Fiume, Rijeka; Corso. litho (EK)
42807.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fiume, Rijeka; Via del Lido. F.A. Schnautz
42808.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1911 Fiume, Rijeka; Palazzo Adria. C. Oberdorfer / palace (EK)
42809.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Fiume, Rijeka; Susak. photo
42810.
Anyagjel T1/2

Fiume, Rijeka; Susak. photo

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1917 Fiume, Rijeka; Molo Adamich (Rb)
42811.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft