https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 206

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
~1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, aranyozott bronz kerékpáros díjérem mellszalagon (30mm) T:XF aranyozás erősen kopott
1
31886.

~1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, aranyozott bronz kerékpáros díjérem mellszalagon (30mm) T:XF aranyozás erősen kopott

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF
1
31887.

1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
1
31888.

1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
1
31889.

1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF
1
31890.

1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU
1
31891.

1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina
1
31892.

1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929. Jelzett Ag birkózó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel, "D. M. T. E. Kovács Gyula vándor dij 1929.VI.9. I.". Szign.: Berán (22,02g/0.800/30mm) T:2
1
31893.

1929. Jelzett Ag birkózó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel, "D. M. T. E. Kovács Gyula vándor dij 1929.VI.9. I.". Szign.: Berán (22,02g/0.800/30mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF
1
31894.

~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF
1
31895.

~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina
1
31896.

~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
1
31897.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz