Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 206
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3041539
31886
456
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, aranyozott bronz kerékpáros díjérem mellszalagon (30mm) T:XF aranyozás erősen kopott 2912192
31887
456
Numizmatika
1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF 2912197
31888
456
Numizmatika
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF 2912189
31889
456
Numizmatika
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF 3027651
31890
456
Numizmatika
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF 3028853
31891
456
Numizmatika
1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU 2117581
31892
456
Numizmatika
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina 3050915
31893
456
11000
Numizmatika
1929. Jelzett Ag birkózó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel, "D. M. T. E. Kovács Gyula vándor dij 1929.VI.9. I.". Szign.: Berán (22,02g/0.800/30mm) T:2 2912337
31894
456
Numizmatika
~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF 2912695
31895
456
Numizmatika
~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF 2621303
31896
456
Numizmatika
~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina 3026579
31897
456
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft