Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 151

1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés eredeti, sérült tokban T:XF
33586.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1952. Rákosi címeres mentős festett, lemez sapkajelvény (40x53mm) T:AU,XF
33587.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1952. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés sorszám nélkül, eredeti tokban, igazolvánnyal T:XF
33588.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1953. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU / Hungary 1953. "Order of The Red Star" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 611.
33589.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

1954. "Munka Érdemérem" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal, és zománcozott "ÉLSZER" 10 éves törzsgárda jelvénnyel T:AU Hungary 1954. "Labour Merit Medal" bronze decoration with original ribbon, thin ribbon, in original case, with bearer card, and enamelled "ÉLSZER" after 10 years staff badge C:AU NMK 605
33590.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény tű nélkül (37mm) T:XF
33591.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956. "Bányász Szolgálati Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dombornyomott tokban T:AU NMK.: 669.
33592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1957. "Kossuth-díj II. fokozata" zománcozott ezüstözött kitüntetés T:AU  Hungary 1957. "Kossuth Prize, Silver Badge" enamelled, silver plated bronze decoration C:AU
33593.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF hátlapon hiányzó kupak, címer ragasztása javított Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, in case C:UNC missing cap on the back, coat of arms with repaired gluing NMK 611.
33594.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, Rákosi-címeres tokban T:AU patina NMK 604.
33595.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Major Aladár (1878-1970) ~1957. Arany Jánost ábrázoló bronz jelvény (20mm) T:AU
33596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1958. "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért" bronz díjérem mellszalagon, tokban (35mm) T:AU
33597.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft