Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 49

Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Bodmer. Klisé, papír, jelzett, 5,5x8 cm
11093.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet, heliogravűr, papír, paszpartuban, 13,5×12,5 cm
11094.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vegyes ex libris tétel, 2 db: Fery Antal (1908-1994), Varga Nándor Lajos (1895-1978), papír, klisé, jelzett a dúcon és jelzett, 15x10 cm
11095.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vegyes ex libris, kisgrafika és litográfia tétel, 14 db, közte jelzettek, egy hajtott
11096.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

3 db ex libris (közte 1 db Szász Endre)
11097.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Magyar kisgrafika 1974. Mappa 10 db ex libris és kisgrafika, jelzések nélkül, közte: Ágotha Margit, Bordás Ferenc, Diskay Lenke, Fery Antal, Gyulai Líviusz, Kondor Lajos, Rékassy Csaba, Stettner Béla, Szabados Árpád, Varga Nándor Lajos. Linó- és fametszetek, papír, jelzés nélkül. Bp., 1974, Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói papírmappa, 2 db hiánnyal (Reich Károly, Rozanits Tibor.) Számozott (257./600) példány. Lapméret: 24×17 cm
11098.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén. Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján, 11,5×7,5 cm /  Ex libris based on a drawing by Walter Crane (1845-1915), depicting the meeting of Crane and János Kovács (1846-1905) Unitarian teacher in Cluj/Kolozsvár, cliché on paper, 11,5×7,5 cm
11099.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rozsnyay Kálmán (1874-1948): Ex libris Arch Em Benes, klisé, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 12×7 cm
11100.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12 db vegyes ex libris
11101.

12 db vegyes ex libris

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
11102.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libris BUÉK 1938, Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2 db, egyik foltos
11103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11104.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft