Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3041802
11093
456
Ex libris - small-graphics
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Bodmer. Klisé, papír, jelzett, 5,5x8 cm 3047663
11094
456
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet, heliogravűr, papír, paszpartuban, 13,5×12,5 cm 3029532
11095
456
Ex libris - small-graphics
Vegyes ex libris tétel, 2 db: Fery Antal (1908-1994), Varga Nándor Lajos (1895-1978), papír, klisé, jelzett a dúcon és jelzett, 15x10 cm 3051138
11096
456
Ex libris - small-graphics
Vegyes ex libris, kisgrafika és litográfia tétel, 14 db, közte jelzettek, egy hajtott 3051123
11097
456
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris (közte 1 db Szász Endre) 3014808
11098
456
Ex libris - small-graphics
Magyar kisgrafika 1974. Mappa 10 db ex libris és kisgrafika, jelzések nélkül, közte: Ágotha Margit, Bordás Ferenc, Diskay Lenke, Fery Antal, Gyulai Líviusz, Kondor Lajos, Rékassy Csaba, Stettner Béla, Szabados Árpád, Varga Nándor Lajos. Linó- és fametszetek, papír, jelzés nélkül. Bp., 1974, Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói papírmappa, 2 db hiánnyal (Reich Károly, Rozanits Tibor.) Számozott (257./600) példány. Lapméret: 24×17 cm 1762020
11099
456
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén. Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján, 11,5×7,5 cm / Ex libris based on a drawing by Walter Crane (1845-1915), depicting the meeting of Crane and János Kovács (1846-1905) Unitarian teacher in Cluj/Kolozsvár, cliché on paper, 11,5×7,5 cm 1660427
11100
456
Ex libris - small-graphics
Rozsnyay Kálmán (1874-1948): Ex libris Arch Em Benes, klisé, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 12×7 cm 3027093
11101
456
Ex libris - small-graphics
3014379
11102
456
Ex libris - small-graphics
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm 3013491
11103
456
Ex libris - small-graphics
Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libris BUÉK 1938, Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2 db, egyik foltos 2638384
11104
456
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 245 db. Magyar és külföldi grafikusok Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. / Collection of 245 ex libris bookplates Hungarian and international. Different techniques Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft