Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 148

Ismeretlen szobrász: Zrínyi Miklós büszt. Égetett kerámia, kis kopással, m: 20 cm
12940.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ismeretlen szobrász: vadászkutya. Patinázott bronz, márvány talapzaton, kopással,17x12 cm
12941.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
12942.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ismeretlen szobrász: Dávid büszt. Gipsz, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 32 cm
12943.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Radnai Béla (1873-1923): Putifárné. Kerámia. Jelzett, Korának megfelelő állapotban. m: 29 cm
12944.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Lány virággal. Ón szobor, márvány talpazaton, csavar hiányzik. 12 cm
12945.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

4 bölcs majom. Faragott ébenfa. Hibátlan, 17x18 cm
12946.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vágó Gábor (1894-1968): Férfi büszt gipsz szoborterv, 1940. Jelzett, kopottsággal, m: 43 cm
12947.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Maugsch Gyula (1882 - 1946): Tál kutyával. Bronz, jelzett, kopással, 13,5x10,5 cm
12948.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Mezei Izabella: Lovas. Faragott fa, bőr, jelzett, kopással, m: 36 cm
12949.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12 db kínai jáde csirke figura, eredeti dobozában, egyenként m: 4 cm
12951.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12952.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft