Bolhapiac

Tételek száma: 588

4+2 db ruha akasztó, réz, hozzá réz csavarokkal 16, 8 cm
13455.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Márvány asztali feszület. Kopással, m: 14 cm
13456.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

5 db budai és pesti látkép, régi acélmetszet után készült modern nyomat, üvegezett fakeretben, 12x18 cm körüli méretben
13457.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Wellner ezüstözött alpakka szószos tál, jelzett, 25×11×16 cm
13458.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Xiaomi Redmi Note 9 DS 64gb/3GB ram, dual SIM, kártyafüggetlen, forest green színű hátlap, használatból eredő kopásokkal
13459.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
15

Bőr aktatáska, kopott, kis sérüléssel 40x30 cm
13460.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Modern Sisi (Erzsébet királyné) nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 19×29 cm
13461.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ferenc József magyar királyként. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 22x17 cm
13462.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ferenc József, Erzsébet királyné (Sisi) és családja. Modern nyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
13463.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9

Art deco fa ékszeres doboz, jó állapotban, 16x10x5,5 cm
13464.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Lakkozott váza halmintával, kis kopással, m: 15 cm
13465.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Retro fali kulcstartó, kopásokkal, h: 19 cm
13466.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft