Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 342

Jelzés nélkül: Bologna látképe. Rézkarc, papír. 7,5x17 cm
11001.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Menyecske népviseletben, kosárral. Olaj, vászon, kartonon, 38x31,5 cm
11002.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Olaj, farost. 54x68 cm
11003.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Női aktok, 6 db rajz. Ceruza, papír, részben lapszéli apró sérüléssel, 42×30 cm.
11004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11005.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Jelzés nélkül:Leszbikus erotikus jelenet. Akvarell, papír. Paszpartuban. 16x30 cm
11006.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Jelzés nélkül: Balaton felvidéki falurészlet. Olaj, karton, keretben 50x40 cm
11007.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Olaj, karton, farostra kasírozva. 48x34 cm
11008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Mária a kisdeddel. Üvegikon. Fakeretben. 21,5x17 cm
11009.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Jelzés nélkül: Őszi hangulat (Vajdahunyad vára, Városliget?). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×23 cm
11010.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jelzés nélkül, feltehetően magyar alkotó, XX. sz. második fele: Alakok (tanulmányrajz). Tus, papír, kartonra kasírozva. Lap alja kissé sérült, 35×41,5 cm
11011.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
10

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült régi fakeretben. 25,5x36 cm
11012.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft