Kerámiák

Tételek száma: 212

Erdélyi István: Narancs-zöld plasztikus mintás retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11061.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Gulyás Zsuzsa: Amorf, repesztett mázas váza mázas kerámia Jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
11062.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Balázs Árpád: Miskolci emlék, fali kerámia, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
11063.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fazekas István Hajdúszoboszló: Korsó. Kavicsolt díszítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 34 cm
11064.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mosonyi Mária: Kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 23 cm
11065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11066.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Mázas kerámia kínáló, felhajtott oldallal, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
11067.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szabó Kata: Macskás plakett, jelzés nélkül, hibátlan, 8x6 cm
11068.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Mázas kerámia kínáló, jelzett, hibátlan, d 20 cm
11069.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, alján kis kopással, 20x16x8 cm
11070.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Péter Mária: Retro tál. Jelzéssel, hibátlan, d: 28,5 cm
11071.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mihály Béla: Retro falitál. Jelzéssel, kis repedéssel, d: 25,5 cm
11072.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft