Kerámiák

Tételek száma: 212

Bodrogkeresztúri hosszúkás tál, jelzéssel, hibátlan, 34x10 cm
11158.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Antik kerámia pipa, jelzés nélkül, hibátlan, h: 15 cm
11159.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Portugál sóbors- és ecetolaj kínáló szett, mázrepedésekkel, kopással, kis lepattanásokkal, egyik dugón csorbával, m: 13 cm
11160.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Egyiptom, XX. sz. eleje, Fekete kerámia kancsó, kopással, m: 13 cm
11161.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kerámia kegytárgy falikép, jelzés nélkül, kopással, 15x10,5 cm
11162.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Retro mázas kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan 31 cm
11163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dísztál. Jelzett iparművész kerámia. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 29 cm
11164.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Korkmaz Kütahya török váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11165.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ápoló és kutyus. Mázas kerámia figura, jelzés nélkül. Hibátlan. 23 cm
11166.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Antik erdélyi tányér, kézzel festett kerámia, ragasztott, d: 21 cm
11167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 22 cm
11168.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm
11169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft