Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 185

31779.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
31780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31781.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1980. "asztalitenisz, birkózás, labdarúgás - arany, ezüst és bronz" műgyantás fém díjérmek műanyag keretben (215x157mm) T:AU
31782.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

31783.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31784.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

31785.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

31786.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF
31787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31789.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

31790.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft