Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2827851
31791
454
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 2853018
31792
454
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP 2827850
31793
454
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 2814595
31794
454
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött aluminimum és réz emlékérem 30mm) T:1- (PP) 2689430
31795
454
Numizmatika
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1- 2932067
31796
454
Numizmatika
Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU 2802452
31797
454
7500
Numizmatika
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1337" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina 2867112
31798
454
Numizmatika
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints 2867561
31799
454
Numizmatika
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints 2810356
31800
454
Numizmatika
1994. "II. Old Boy Öttusa Világbajnokság" üvegplakett eredeti papírtokban (118x118mm) T:1 3013867
31801
454
Numizmatika
2001. "Magyar Olimpiai Akadémia XXXVII. Vándorgyűlése - Kecskemét 2001. XI. 23-24." egyoldalas, ezüstpatinázott, öntött bronz emlékplakett (101x81mm) T:AU 2952519
31802
454
Numizmatika
~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft