Militária Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2807062
32966
454
Military
Numizmatika
~1950-1960. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany és ezüst fokozata, aranyozott, ezüstözött, műgyantás és zománcos kitüntetés tokban + ~1980-1990. 2 pár katonai vállap T:1,1- 3027288
32967
454
Military
Numizmatika
~1950. "Kiváló rádiókezelő" részben zománcozott, ezüstözött, bronz kitüntető jelvény a Rákosi-korszakból, hátoldalán függőleges rögzítőpántokkal (41mm) T:XF,VF kis zománchiba, kopott ezüstözés Hungary ~1950. "Excellent Radio Operator" partially enamelled, silver plated bronze badge from the Rákosi era, with vertical straps on the back (41mm) C:XF,VF small enamell error, worn silver plating 2827907
32968
454
500
Military
Numizmatika
1953. "Néphadsereg Bajnokság" bronzozott fém plakett, hátoldalon "KÉZILABDA 1953 III." gravírozással, márvány posztamensen. Szign.: Jákfalvy (60,5x50mm) T:2 2892766
32969
454
4600
Military
Numizmatika
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 700. 2807013
32970
454
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618. 2971654
32971
454
Military
Numizmatika
~1957. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Kiváló Munkáért" zománcozott bronz kitüntető jelvény (39x21mm) T:AU 2941859
32972
454
Military
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:AU NMK 702. 2971561
32973
454
Military
Numizmatika
1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina 2928734
32974
454
Military
Numizmatika
~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF 2817668
32975
454
Military
Numizmatika
~1960-1980. "MHSZ - Honvédelemért" zománcos kitüntető jelvény + "Szocialista Brigád" műgyantás jelvény + Magyar Néphadsereg fegyvernemi minősítő jelvénye + 1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség" zománcozott fém jelvény T:1-,2- anyahiány, hiányzó tű, jelentős zománchiány 2933287
32976
454
Military
Numizmatika
1961. "Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér)" fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU 2813697
32977
454
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem" "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon sérült díszdobozban T1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft