https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 229

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,7 g
1
20108.

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,7 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
20109.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g
1
20110.

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g
1
20111.

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g
1
20112.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,2 g
1
20113.

Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
WMF Ezüst (Ag) tejszínes kanál jelzett 20 g
1
20114.

WMF Ezüst (Ag) tejszínes kanál jelzett 20 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 8,1g
1
20115.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 8,1g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) német díszkanál, Boppard város címerével. Jelzett (800), bruttó: 7,1 g, h: 10 cm
1
20116.

Ezüst (Ag) német díszkanál, Boppard város címerével. Jelzett (800), bruttó: 7,1 g, h: 10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,9 g
1
20117.

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen város címerével. Jelzett (835), nettó: 12,4 g, h: 12 cm
1
20118.

Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen város címerével. Jelzett (835), nettó: 12,4 g, h: 12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) olasz díszkanál, puttó motívummal. Jelzett (800), nettó: 6,5 g, h: 9,5 cm
1
20119.

Ezüst (Ag) olasz díszkanál, puttó motívummal. Jelzett (800), nettó: 6,5 g, h: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz