Okmányok

Tételek száma: 130

1943 M. Kir. Államvasutak Betegségi Biztosító Intézete, Orvosi vényfüzet, bejegyzésekkel, kissé foltos
13534.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1943-1945 Katinszky Özséb igali kir. járásbírósági díjnok iratai. A háború vége felé Szombathelyről Németországba menekült, az iratok egy része ehhez kapcsolódó (M. Kir. Igazságügyminiszteri Számvevőség által kiállított illetménylap menekülési segély felvételéről, nyilaskeresztes bélyegzővel; Németországban kiállított személyi igazolvány horogkeresztes bélyegzővel; stb.) Ezen kívül a Szövetséges Erők által kiállított igazolványok, katonafotó, személyes feljegyzések/napló, valamint papírpénzek is (Német Harmadik Birodalom 1M, 2M, 5M bankjegyek). Német birodalmi sassal ellátott "Deutsches Reich Führerschein" igazolványtokban (a tok sérült).
13535.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1944 Hadiüzem belépési igazolványa fénykép nélkül
13536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1944 Graz, Julius Meinl bevásárlási könyvecske
13537.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1945.V.24. Budapest Székesfőváros Közkórházi I. sz. Igazoló Bizottsága által kiállított határozat Dr. Révész György (1915-1986) orvos, fül-orr-gégész, egyetemi tanár részére, aki a kaposvári Szent Rókus központi kórháznál segédorvosi minőségben teljesített közszolgálatot. Aláírásokkal, hátoldalán Budapest Székesfőváros 5P + 1P okmánybélyeggel. + 1937 Magyar Általános Takarékpénztár Rt. fejléces boríték, bélyegzésekkel
13538.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1946 6 db népbírósági per fellebbezési okirat
13539.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1946 A Magyar Kommunista Párt III. kongresszusának emléklapja, MKP VI. kerületi szervezete tagjának kiállítva. Középen hajtott, apró szakadással, 17x12,5 cm
13540.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1946 Bp., Shell kőolaj rt. fejléces számlája
13541.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1946-1947 Csehszlovákiából (Jelka (Jóka) kitelepített személy visszahonosítási okmányai, 4 db. + 1965 Jókai személy csehszlovák fényképes utazási igazolványa.
13542.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1947 Bp., a József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hallgatójának fényképes leckekönyve, benne aláírásokkal: Csűrös Zoltán (1901-1979) vegyészmérnök, az egyetem rektora; Egyed István (1886-1966), a közgazdaságtudományi kar dékánja; Jugovics Lajos (1887-1975), Tarkőy Miklós, stb.; illetékbélyegekkel. A borító kissé sérült.
13543.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1947 Bp., Pénzintézeti Központ Alkalmazottainak (korábban Tisztviselőinek) Sport Egyesülete (P.K.A.S.E.) asztalitenisz szakosztályának levele a Braun Testvérek Rt. likőrgyár asztalitenisz szakosztálya részére, fejléces levélpapíron, borítékkal
13544.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1948 Magyar Ruházati Munkások Szabad Szakszervezete tagsági igazolvány, bélyegekkel
13545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft