Nyomtatványok

Tételek száma: 328

cca 1930 2 db pengős fizetési boríték
16244.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1931 Kass Budai Vigadó menükártya 7x15 cm
16245.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1931 Budapesti II. ker. M. kir. áll. tanítónőképző-intézet házi rendszabályai. Bp., 1931, Ábrahám és Sugár, Bagó M. és Fia Utóda-ny., 12 p.
16246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1931 Meghívó a budapesti II. ker. állami tanítónőképző intézet műsoros estjére. Bp., Ábrahám és Sugár, Bagó M. és Fia Utóda-ny., (4) p.
16247.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1932 Tér és forma Balaton különszáma sok képpel
16248.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1932 A Nemzeti Magazin teljes évfolyama bekötve. Képes. Félvászon-kötés.
16249.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

cca 1933 A Képes Pesti Hírlap 24 db száma
16250.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1934 "Édesanyámnak", kislány portréfotója, benne nemzetiszínű szalaggal, "Hiszek Magyarország feltámadásában." Kopott irredenta kartonmappában, 8x5 cm
16251.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1934-1935 Nagyasszonyunk folyóirat 6 db száma
16252.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1934 Tündérujjak kézimunka újság 6 db száma (fél évfolyam), X. évf. 1-6. sz., 1934. január-június. Fekete-fehér képekkel, mellékletekkel. Vegyes állapotban.
16253.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1935-1940 Az új Révai Nagy Lexikon. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált ismertető kiadvány. Bp., Révai-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, viseltes állapotban, különvált borítóval.
16254.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16255.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft