Könyvek: Vallás

Tételek száma: 49

Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. 1-5 ezer. Későbbi félvászon-kötés, javított gerinccel, címlapon régi intézményi címkével, helyenként javított kötéssel, néhány kevés lap kissé foltos.
19049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Stuttgarti Bibliai Kislexikon. Ford.: Sántha Máté. Eisenstadt, 1974, Prugg-Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19050.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19051.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sík Sándor: Szent magyarság. Hat rádióbeszéd Árpád-házi szentekről. Bp., 1936, Szent István-Társulat, 74+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19052.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ablak a végtelenre. Csaba testvér gondolatai Istenről, vallásról, életről, emberről... Szerk.: Karikó Éva. Böjte Csaba válaszol Karikó Éva kérdéseire. Bp., 2009, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19053.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19054.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Officium Majoris Hebdomadae et Octavae Paschae a dominica in palmis usque ad sabbatum in albis cum cantu juxta ordinem breviarii, missalis et pontificalis romani. Editio typica Vaticana. Romae, 1923, Typis Polyglottis Vaticanis. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, intézményi bélyegzéssel.
19055.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kereszténység és demokrácia. Közzéteszi az Actio Catholica Országos elnöksége. Bp.,1946,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
19056.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kálvin könyvtár: Dr. Kováts J. István. Legyen békesség. Bp., 1937. Kiadói papírborítóval
19057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dús József: Így élek az egyházban. Pécs, 1941 (Dunántúl). 174 l., 1 lev. Kiadói, foltos papírborítóban.
19058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Irina Szvencickaja: Az első keresztény gyülekezetektől az egyházig. Ford.: Csibra István. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
19059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lammel Annamária - Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19060.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft