Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 267

19402.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19404.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Röpülj páva röpülj. Magyar népballadák és balladás dalok. A bevezető, a vál. és a jegyzetek Csanádi Imre és Vargyas Lajos közös munkája. Bp., 1954, Szépirodalmi. A ciklusokat előző nagy rajzokat: Csíkós Tóth András, a fejléceket, záródíszeket, és a címlapot Csillag Vera készítette. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19405.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Rod Stewart: Rod - önéletrajz. Ford.: Bus András. hn., 2013, Trubadur. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Az Athenaeum detektívregényei sorozat 3 kötete: Latimer, Jonathan: Gyilkosság a tébolydában. Ford.: Kőszegi Imre. Bp., [1936], Athenaeum. Modern műbőr-kötésben, jó állapotban. + Rogger, Louis Lucien: Gyilkosság tízkor. Ford.: Aczél László. Bp., [1936], Athenaeum. Félbőr-kötésben, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérülésekkel. + [Wright, Willard Huntington] Van Dine: Szörny a tóban. Ford.: Garami Andor. Bp., [1934], Athenaeum. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, pótolt gerinccel.
19407.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
19408.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Drasche Lázár Alfréd: Tűzpróba. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 369 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
19409.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Bp.,1943.,Dante. Ötödik kiadás. Biczó András rajzaival. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.
19410.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

MArcel Prévost: Lea 1-3. Bp., Athenaeum Kiadói vászonkötésben
19411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db Ottlik Géza könyv: Iskola a határon, Próza (kopott). A Valencia-rejtély
19412.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Krúdy Gyula: Pest-Budai hangulatok és Álmoskönyv. Bp., 2013-1981, Alinea - Magvető. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az első kötet volt könyvtári példány.
19414.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft