Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 267

19330.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19331.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19332.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A Magyar Händel Társaság évkönyve 2009-2010. Összeáll.: Göllesz Zoltán. (Bp.), 2010, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés.
19333.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fenderik Ferenc: Sok katona és nyúl fagyott meg a mezőkön. Bp., 1945., Magyar Írás. A borító Repcze János (1905-1985) grafikus munkája. Kiadói kissé foltos kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott, kissé foltos papír védőborítóban, műanyag védőfóliával.
19334.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Örök útitársak. Válogatás a magyar költészet legszebb szerelmes verseiből. Vál. szerk. és az előszót írta: Lisztóczky László. Pomáz, 2020, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés.
19335.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Emlékkönyv a Dsida Jenő Baráti Kör negyedszázados jubileumára. Tanulmányok, emlékezések és dokumentumok. Szerk.: Lisztóczky László. Eger, 2022, Dsida Jenő Baráti Kör. Kiadói kartonált papírkötés.
19336.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Esterházy Péter: A szív segédei. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
19337.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19339.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Czakó Gábor: Beavatás (esszék). Bp., 2002, Boldog Salamon Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19340.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gárdonyi Géza: Fekete Nap, Történet a Szabadságháborúról 3 felvonásban. Budapest. én. Dante Könyvkiadó. Negyedik kiadás. Papírkötés, sérült.
19341.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft