https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 189

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bócsi Krisztián - Mathilde Mestrallet: Miskolc Máskép(p). Búss Gábor Olivér és Jean-Claude Peltier előszavával. Magyar-Francia két nyelvű képes turisztikai könyv. Miskolc, 2009, Miskolc Megyei Jogú Város Önkörmányzata. Papírkötés.
1
18144.

Bócsi Krisztián - Mathilde Mestrallet: Miskolc Máskép(p). Búss Gábor Olivér és Jean-Claude Peltier előszavával. Magyar-Francia két nyelvű képes turisztikai könyv. Miskolc, 2009, Miskolc Megyei Jogú Város Önkörmányzata. Papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet. Első kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
18145.

Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet. Első kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lugosi Lugo László: A Dunánál. Budapest. On the Danube. Szerk.: Csáki Judit. Bp.,2005,Vince. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18146.

Lugosi Lugo László: A Dunánál. Budapest. On the Danube. Szerk.: Csáki Judit. Bp.,2005,Vince. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db Franciaországgal kapcsolatos könyv - Louvre, Notre Dame de Paris. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
1
18147.

3 db Franciaországgal kapcsolatos könyv - Louvre, Notre Dame de Paris. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1940 Bp., Bálint József (1901-1988) szentszéki tanácsos, az Erdélyi Római Katolikus Népszövetség igazgatója, a második bécsi döntés után az Erdélyi Párt országgyűlési képviselője a Hősök terén, az ismeretlen katona sírjának megkoszorúzásánál, az Erdélyi Párt más képviselőivel. 3 db nagyméretű fotó, jó állapotban, az egyik a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
1
18148.

cca 1940 Bp., Bálint József (1901-1988) szentszéki tanácsos, az Erdélyi Római Katolikus Népszövetség igazgatója, a második bécsi döntés után az Erdélyi Párt országgyűlési képviselője a Hősök terén, az ismeretlen katona sírjának megkoszorúzásánál, az Erdélyi Párt más képviselőivel. 3 db nagyméretű fotó, jó állapotban, az egyik a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Boga Alajos: A katolikus iskolázás múltja Erdélyben. Kolozsvár, 1940, Pázmány Társaság (Minerva-ny.), 63 p. + 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18149.

Dr. Boga Alajos: A katolikus iskolázás múltja Erdélyben. Kolozsvár, 1940, Pázmány Társaság (Minerva-ny.), 63 p. + 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.
1
18150.

1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1
18151.

Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1
18152.

Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18153.

Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vésztőről indult. Sinka István pályakezdése. Vál., az előszót és a jegyzeteket írta: Miklya Jenő. Bibliotheca Bekesiensis 22. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981., Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.
1
18154.

Vésztőről indult. Sinka István pályakezdése. Vál., az előszót és a jegyzeteket írta: Miklya Jenő. Bibliotheca Bekesiensis 22. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981., Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.
1
18155.

Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz