Porcelán Tételek száma: 406
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2995014
11442
451
Japán szakés készlet. Matricás, jelzett, mázrepedésekkel 2996032
11443
451
Deflt régebbi malom mintás falitál. Máz alatti kobaltkék festéssel, jelzéssel, hibátlan, d: 30,5 cm 2996028
11444
451
Malac persely, vérvörös mázzal festett, jelzés nélkül, alján minimális kopottsággal, h: 30 cm, m: 14 cm 2996040
11445
451
Gránit cseresznye pálinka butella, jelzéssel, szájánál pattanással, m: 21 cm, ritka! 2907788
11446
451
Japán porcelán teáskészlet darabok: kiöntő, pohár, tálka, vegyes állapotban, sérüléssel, jelzéssel 2996451
11447
451
3800
Narancssárga retro váza, hibátlan, m: 24 cm 2969770
11448
451
3200
2 db fürdőpohár porcelán MFF Karlovy vary, Marianské Lazni. Kopott 14 cm 2996460
11449
451
Kínai páva mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 31 cm 2824886
11450
451
4800
Keleti porcelán láma figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm 2824905
11451
451
3800
Angol hajós fajansz tányér, jelzett, mázrepedésekkel, d: 25 cm 3000117
11452
451
Delft labdával játszó macska. Sorszámmal jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm, m: 6,5 cm 3000105
11453
451
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft