Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2942767
31484
451
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2003. "Száz esztendő a mozgáskorlátozott gyermekek szolgálatában" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU 2668484
31485
451
500
Numizmatika
2003. "Vízügy - A vízgazdálkodás állami irányításának 50. évfordulójára" bronz emlékérem, karton díszlapon (29mm) T:PP 2998956
31486
451
Numizmatika
2004. "Magyarország taggá válása - EU" aranyozott, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat 2998759
31487
451
Numizmatika
2006. "56-os forradalom 50. évfordulójára / Volt egyszer egy forradalmunk, csodálta a nagyvilág..." aranyozott, peremen jelzett Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis karc, a tok kissé sérült 2998204
31488
451
Numizmatika
2009. "MTA Miskolci Területi Bizottság" egyoldalas, öntött bronz plakett, "30 éves a Magyar Tudományos Akadémia - Miskolci Területi Bizottsága" matricás tokban (92x67mm) T:AU 2998835
31489
451
Numizmatika
DN "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Feszty-körkép A magyarok bejövetele" jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 2958128
31490
451
Numizmatika
DN "Hatvan Város" kétoldalas, öntött bronz plakett, előlapon a városi címerrel (105x85mm) T:AU 2937846
31491
451
Numizmatika
2013. "Kemény Pál-díj / 1913-2013" Kemény Pál gyermekorvos születésének 100. évfordulójára készült kétoldalas, öntött bronz plakett, nem eredeti dísztokban (91mm) T:AU 2958708
31492
451
4600
Numizmatika
DN "John F. Kennedy 1917-1963" aranyozott, jelzett Ag tömb (17,13g/0.999/39x26mm) T:AU ND "John F Kennedy 1917-1963" gilt, hallmarked Ag bar (17,13g/0.999/39x26mm) T:AU 2927226
31493
451
Numizmatika
DN "Országos Vadászati Védegylet - 1881" egyoldalas, vert fém emlékzseton (23mm) (5db) T:UNC patina 2958082
31494
451
Numizmatika
DN "Sallai István" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.:LL/UL (?) (76mm) T:XF apró ü. 2959155
31495
451
Numizmatika
DN "Szeged" a Szegedi Dómot ábrázoló kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, szennyeződés, ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft