Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 385

Renner Kálmán (1927-1994) 1972. "Sopron - Scarbantia - Semproniu - Ödenburg" Br emlékérem (90mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyomok
31328.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Sopron Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus Budapest '78" Br emlékérem (83mm) T:2
31329.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." kétoldalas bronz emlékérem eredeti díszdobozában (69mm) T:AU Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." bronze commemorative medallion in original case. Sign: Kálmán Renner (69mm) C:AU
31330.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

Renner Kálmán (1927-1994) 1993. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / A Nobel-díjas orvos-tanár emlékének, MÉE Szeged" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31331.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Renner Kálmán (1927-1994) "BM. Tűzoltóság Országos Parancsnokától" egyoldalas, öntött bronz plakett (120x85mm) T:1-,2
31332.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem sérült, plombált, sérült műanyag "ÁPV" (35,08g/0.640/42mm) T:BU patina
31333.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Rétfalvi Sándor (1941-2021) "Dr. Marek József Mezőgazdasági Szakközépiskola / Mohács 1930-1980" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:2 patina, kis ph CS 405.
31334.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rónay Attila (1971-) DN "Köszöntést mondanak a kisdednek, ki váltságot hozott az embernek / Boldog Karácsonyt!" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,54g/0.999/42,5mm) T:PP
31335.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31336.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Somogyi Árpád (1926-2008) 1986. "XXII. C.S.I.C.A.A. Hortobágy" egyoldalas bronz emlékérem fa talapzatra applikálva (érem:74mm, keret:152x101mm) T:2 patina
31337.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Somorjai László (1949-) 1977. "Sopron" bronz emlékérem Sopron szabad királyi várossá tételének 700. évfordulójára, eredeti sérült, plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:UNC
31338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Somorjai László (1949-) 1977. "Sopron" bronz emlékérem Sopron szabad királyi várossá tételének 700. évfordulójára (32mm) T:UNC,AU
31339.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft