Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2959045
32984
451
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:1- ph NMK 714. 2822616
32985
451
Numizmatika
1980. "Közös űrrepülés" festett műgyantás jelvény (30mm) + "Magyar Szolidaritási Bizottság" festett műgyantás jelvény (2x) (21x26mm) + "Industrial Export Hungary" (3x) (23x18mm) T:1,1- folt, korrózió 2936256
32986
451
Numizmatika
1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF 2994477
32987
451
Numizmatika
1980 k. "A Békéért" zománcozott fém kitüntetés eredeti, tokban miniatűrrel T:AU 2995866
32988
451
Numizmatika
1984. "A Bányász Szolgálati Érdemérem gyémánt fokozata" aranyozott, műgyantás bronz jelvény mellszalagon T:AU,XF kis műgyanta hiba NMK 665 2853194
32989
451
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601. 2853189
32990
451
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 patina NMK 600. 2875418
32991
451
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:XF NMK 601. 2364731
32992
451
13000
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban, adományozói okirattal és viselői igazolvánnyal T:2 NMK 599. 2837356
32993
451
Numizmatika
1986. "Természetbarát Szövetség Felszabadulási emléktúra 1986" műgyantás bronz kitűző T:XF 2959196
32994
451
Numizmatika
~1990. "Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége Emlékkereszt" kitüntetés mellszalagon, sérült eredeti műanyag tokban. T:AU Márton 60/2. 2997300
32995
451
22000
Numizmatika
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, on ribbon, with thin ribbon C:UNC NMK 741. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft