Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 98

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:1- ph NMK 714.
32984.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

32985.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
32986.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1980 k. "A Békéért" zománcozott fém kitüntetés eredeti, tokban miniatűrrel T:AU
32987.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1984. "A Bányász Szolgálati Érdemérem gyémánt fokozata" aranyozott, műgyantás bronz jelvény mellszalagon T:AU,XF kis műgyanta hiba NMK 665
32988.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

32989.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

32990.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

32991.

Kikiáltási ár:
800 Ft

32992.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

32993.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1990. "Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége Emlékkereszt" kitüntetés mellszalagon, sérült eredeti műanyag tokban. T:AU Márton 60/2.
32994.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, on ribbon, with thin ribbon C:UNC NMK 741.
32995.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft