Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3000438
32972
451
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1970-1980. "Önkéntes rendőr" (2xklf) zománcozott és műgyantás fém jelvények (30x30mm) T:XF kis patina 2821971
32973
451
Numizmatika
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás 2936453
32974
451
Numizmatika
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF 2918409
32975
451
Numizmatika
~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1- 2959072
32976
451
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU NMK 712. 2936253
32977
451
Numizmatika
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban T:AU 2961638
32978
451
Numizmatika
~1970-1980. "5 éves Törzsgárda MÉH" műgyantás fém jelvény T:UNC 2999237
32979
451
Numizmatika
~1970-1980. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény miniatűrrel, dísztokban T:AU,XF 2998032
32980
451
Numizmatika
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban 2821962
32981
451
Numizmatika
~1970-1980. "Békés M. Tanács Tanácsi munkáért" ezüstözött kitüntetés (40mm) T:1-,2 2939230
32982
451
Numizmatika
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény T:UNC 2979588
32983
451
Numizmatika
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft