Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 225

Ezüst(Ag) sajtvilla, jelzett, h: 10,7 cm, nettó: 8,9 g
20196.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) gyűrű hiányos kövekkel, jelzett 6,4 g m: 59
20197.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett 2,93 g m: 62 cm Dobozával
20198.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst (Ag) cigarettatárca. sérült zománc díszítéssel, jelzett, 111 g 8x10 cm
20199.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Szent György ezüst (Ag) borítású öngyújtó 5,5 cm
20200.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) bokalánc és karkötő, jelzett, szabályozható 4,97 g
20201.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

3 darab ezüst (Ag) tárgy, medál, gyűrű, lánc, jelzéssel, sérüléssel, nettó: 9 g
20202.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

14k arany (Au)??? gyász melltű, bross br 2,39 g
20203.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
9

Ezüst (Ag) bornyitó, jelzéssel, h: 9,5 cm
20204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
27

Ezüst(Ag) walles nyaklánc mintás kereszt medállal, jelzett, h: 55 cm, 5×3 cm, nettó: 14,7 g
20205.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) briósszemes nyaklánc hal medállal, jelzett, h: 45,5 cm, 2,3×1,6 cm, nettó: 5 g
20206.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc köves áttört T medállal, jelzett, h: 50 cm, 2,2×1,5 cm, bruttó: 4,9 g
20207.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft