Reklám Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2724466
14196
451
Advertisement
Kirsch János csemege 4 klf számolócédula 2724471
14197
451
3800
Advertisement
Szent Margitszigeti üdítővíz 5 klf számolócédula 2943325
14198
451
Advertisement
cca 1930-1940 11 db gyógyszer reklám nyomtatvány. kisplakát, képeslap, stb 2910982
14199
451
Advertisement
1953 II. Queen Elisabeth / Erzsébet koronázása fém doboz 17x13 cm Kopott 2995265
14200
451
15000
Advertisement
cca 1930 Senator cigaretta reklámos üveg hamutál. Kopott 21x23 cm 2996275
14202
451
Advertisement
Malév bőrönd zippzáras 46x36 cm 2996867
14203
451
Advertisement
cca 1960-1990 Kb 100 db reklámos kártyanaptár különféle témákkal, 2996866
14204
451
Advertisement
cca 1960-1990 Kb 100 db reklámos kártyanaptár különféle témákkal, 2903516
14205
451
Advertisement
Gold Saba cigarettakártyák Atlas-Stoff-Bilder albumba beragasztva, több mint 180 képecske, a színészek, sztárok, énekesek között magyarok is akadnak, pl. Dénes Oszkár, Bársony Rózsi - sérült! -, Halmay Tibor. Egyéb nevek: Marlene Dietrich, Brigitte Horney, Dorothea Wieck, Charlotte Sousa, Lil Dagover, Attila Hörbiger, Lucie Englisch, Lizzie Waldmüller. Színes fotókon a művészek, a szerepeikben, nyomtatott autogramjukkal 2981303
14206
451
Advertisement
1 doboz + 3 csomag (100 + 3 cs.) Diadal szivarkapapír, bontatlan csomag 2779380
14207
451
Advertisement
Fekete antik berndorf zsebkés Krayer Lakk Festék reklám felirattal 9 cm Jó állapotban 2949686
14208
451
Advertisement
Egyesült Gyógyszer és Tápszergyár 2 fém doboza (Antineuralgica, Tannocarbon) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft