Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 385

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31185.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) patina
31186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP
31187.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS14
31188.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS13
31189.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31190.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bognár György (1944-) 1995. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1995" ezüstözött bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:PP patina
31191.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996" aranyozott bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:PP
31192.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bognár György (1944-) 1996. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Schweidel József" bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC Adamo GS15
31193.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában (31,03g/0.999/42,5mm) T:PP
31194.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
14

Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS16
31195.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft