Könyvek: Vallás

Tételek száma: 47

Lollok Lénárd: A Szent István királyról nevezett budapesti templom belsejének rövid ismertetése. A fölszentelés alkalmából közli - - prépost-plébános. Bp., 1905, Hornyánszky-ny., 101 p. + 17 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbélyegzőkkel, néhány képtábla kijár, a könyvet bal felső sarkánál átlyukasztották.
19028.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Sík Sándor: Szent magyarság. Hat rádióbeszéd Árpád-házi szentekről. Bp., 1936, Szent István-Társulat, 74+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19030.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19031.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19032.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19033.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19035.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19036.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

19037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Léstyán Ferenc: A hitvallásos iskolák küzdelme a két világháború között. 1920-1940. A gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség levéltárának vallomásai. Kolozsvár, 2000, Gloria. Kiadói papírkötés.
19038.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19039.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft