Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 47

Az alkoholizmus kérdése. Győr,1906,Heckenast Könyvnyomda, 58 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, fölöspéldány bélyegzéssel.   Mórocz Emilián (1861-1930) bencés szerzetes, celldömölki perjel, főgimnáziumi tanár névbélyegzésével és névbejegyzésével.
18897.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Stein Fülöp: Az alkohol. 39 képpel. "Uránia" Magyar Tudományos Egyesület. Népszerű Tudományos Felolvasások 20. Bp., 1906, Hornyánszky Viktor, 55+1 p. Papírkötés, (borító nélküli példány?), kissé foltos címlappal.
18898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Marián Miklós: A Bakony hegység kétéltű és hüllőfaunája. A Bakony természettudományi kutatásának eredményei XX. Zirc, 1988, Bakonyi Természettudományi Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18899.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Theiss Ede: Az áralakulás, termelés és jövedelemeloszlás matematikai elmélete. (Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Közlönye 1931-i évfolyamából). Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 98+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben fakó borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Az első oldalon dedikációval(?) vagy ajándékozási sorokkal.
18900.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kopp, Hermann (1817-1892): Geschichte der Chemie. I-II. köt. [Egy kötetben]. Braunschweig, 1843-1844, Friedrich Vieweg und Sohn. Első kiadás. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
18901.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Az Országos Ideg- és Elmegyógyintézet 100 éve. Szerk.: Dr. Böszörményi Zoltán. Dr. Szabó Zoltán egészségügyi miniszter előszavával. Bp., 1968, Országos Ideg- és Elmegyógyintézet. Kiadói műbőr-kötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel. Megjelent 1500 példányban.
18902.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18903.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Chinin-formulák. Amsterdam, 1932, Bureau Tot Bevordering Van Het Kinine-Gerbuik,(Bp., Szent László-ny.), 32 p. Benne chinin gyógyszer receptekkel. Kiadói papírkötésben, foltos.
18904.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18905.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Orvosi Hetilap 1961-1964, 1966, 1972-1973. teljes évfolyamai. Bp., Medicina - Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Félvászon-kötésekben, változó állapotban.
18906.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

18907.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

18908.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft