Lux Antal - Bakonyvári M. Ágnes - Wehner Tibor - Beke László: Misch Ádám. Művészportré. Ein Künstlerportrait. München, 1998, Verlag Südestdentsches Kulturwerk, 69 p. Német és magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Misch Ádám festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Gruber Béla (1936-1963.) Élete és művei. His Life and Art. Vál.: Jobbágyi Zsuzsa. Szerk.: Starkovitsné Gruber Ágota. Százhalombatta, 2007, EFO Kiadó. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Gauguin peintures. Introduction de Jean Taralon. Párizs, 1949, Éditions du Chene. 5sztl. oldal + 13 t. színes ofszet reprodukció, 3 db (?) t. hiányzik. Kiadói kissé sérült és kissé foltos papírmappában.
Nagy Pál: Journal in-time 1974-1984. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítója által Haraszty István "Édeske" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT példány. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.