Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 355

Erdélyi Z. Ágnes szerk.: Filmévkönyv + Nemeskürty István: A film ma + Szalay Károly: A filmkomikum anatómiája. Néhol sérüléssel.
18775.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Guido Aristarco: Filmművészet vagy álomgyár + Bíró Yvette: A film drámaisága + Bölcs István: Filmesztétika III.
18776.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lux Antal - Bakonyvári M. Ágnes - Wehner Tibor - Beke László: Misch Ádám. Művészportré. Ein Künstlerportrait. München, 1998, Verlag Südestdentsches Kulturwerk, 69 p. Német és magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Misch Ádám festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18777.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gruber Béla (1936-1963.) Élete és művei. His Life and Art. Vál.: Jobbágyi Zsuzsa. Szerk.: Starkovitsné Gruber Ágota. Százhalombatta, 2007, EFO Kiadó. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18778.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Escher Károly - Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp., 1958, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18779.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Seurat. Chefs- d'oeuvre de l'art. H.n., 1968, Hachette. Francia nyelven. 8 sztl oldal + XVI színes ofszet reprodukció. Kiadói papírkötésben.
18780.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18781.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Koczogh Ákos: Textil. Mai magyar iparművészet. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóval.
18782.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

-  Kocsi Márta - Csomor Lajos: Festett bútorok a Székelyföldön. Bp., 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés
18783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nagy Pál: Journal in-time 1974-1984. A szerző, Nagy Pál (1934- ) avantgárd író, műfordító, újságíró, tipográfus, a Magyar Műhely c. irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat alapítója által Haraszty István "Édeske" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT példány. Párizs, 1984, Magyar Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
18784.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1975., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
18785.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szacsvay Éva: Üvegképek. Catalogi Musei Ethnographiae. Bp.,1996, Néprajzi Múzeum-Vízió Művészeti Alkotóközösség. Kiadói papírkötésben.
18786.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft