Vajdaság Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2939941
42406
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T2/3
1918 Szabadka, Subotica; Mária Terézia templom. Vasúti levelezőlapárusítás 50. sz. 1916. / church (EK) 2939942
42407
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T2/3
1916 Szabadka, Subotica; Szent István tér, üzletek. Vasúti levelezőlapárusítás 112. sz. 1915. / square, shops (fl) 2939943
42408
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T3
Szabadka, Subotica; Szent István tér, üzletek. Lipsitz kiadása / square, shops (szakadás / tear) 2939933
42409
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Szabadka, Subotica; Honvéd emlékmű (Kaponyai csata emlékműve), Nemzeti Kaszinó. Heumann Mór kiadása / Hungarian military monument, casino (EK) 2995918
42410
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T2/3
1922 Szabadka, Subotica; Kir. Törvényszék, automobil / court, automobiles (fa) 2939927
42411
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 (Vorläufer) Szabadka, Subotica; Szent István tér, Kossuth Lajos utca, Wesselényi út, Nemzeti kaszinó, este, villamos / square, streets, casino, tram, at night (EK) 2828965
42412
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T2
1913 Szabadka, Subotica; városháza, Taussig Vilmos üzlete / town hall, shop 3000913
42413
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T4
1904 Szabadka, Subotica; M. kir. állami tanítónő képezde. Wilheim Samu kiadása / teachers' training institute (EM) 3002158
42414
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T3
1918 Szabadka, Subotica; utca, üzletek / street view, shops (kopott sarkak / worn corners) 2995471
42415
451
3200
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T3
Szabadka, Subotica; Kossuth utca. Heumann Mór kiadása / street view (EK) 2939852
42416
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T2/3
1898 (Vorläufer) Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Srpski dom, Haupt-Platz, Vermögens-Gemeinde / Szerb nemzeti ház, Fő tér. Vidakovic kiadása / Serbian National House, main square. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK) 2939853
42417
451
Vojvodina
KĂŠpeslapok
T3
1903 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Glavni trg / Hauptplatz / Fő tér, piac, gyógyszertár, Weiss és Adler, Krauss üzlete. Isidor Weiss kiadása / main square, market, pharmacy, shops (EB) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft